Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-09, 23:50   #3048
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj miałam szkolenie pół dnia, no i troszkę pspędziłam z Sywlestrowym

i praca kosmetyczki i praca nauczycielki mi odpowiada, lubię mieć do czynienia z ludźmi
wszystko życie zreflektuje jak mniemam
możliwe, że to i to, bo ciężko o pracę w szkole, a w szkole językowej nie będę miała tylu godzin, żeby si utrzymać...zobaczymy

w sumie nie widać różnicy lubię flejksy, własnie mam zamiar sobie położyć na miętce z joko (nosiłam go dzisiaj 3cxi dzień, mikro-odprysk na serdecznym, poza tym ekstra, nawet mi się nie nudzi...)
nie wiem co jest w tym kolorze specjalnego, ale ciągle się gapię na pazurki coś mi odwala

kładę flejksy zielono/żółte

wymasowałam jedną nogę i jeden pośladek Ziają oliwką+bańka chińska, do zaczerwienienia, starłam papierem, położyłam termowyszczuplanie ziaji, zawinęłam w folię i pod koc, ależ to grzeje teraz bez folii tak nie daje, bez wcześniejszego masażu też nie super uczucie...ciekawe czy będzie różnica
Kurczę podziwiam, potrafisz podołać sporej ilości zadań.
A mogę Ci zadać jeszczę jedno kosmetyczne pytanie?

Ja za leniwa jestem.. Daj znać czy będzie różnica .
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trelle - no właśnie przed godziną opiłowałam je na bardziej kwadratowo bez lakieru ładniej wyglądało tak jak było, bo wolne brzegi były wszystkie równe, ale teraz w lakierze tak jest lepiej.
O, pokaż opiłowane !

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
trelle - ja sie nie upominam o kase tylko o olejki :P wszystko rozumiem i poczekam ile trzeba
Dobra dobra..
Ja sama już doczekać się nie mogę ale on ma poważne problemy z sercem i ma robione badania już od jakiś 3 tygodni. Wczoraj do niej dzwoniłam ale była zajęta, w sobotę napiszę e-mail jak tam ma się ta cała sytuacja bo jutro wyjeżdżam.
Po prostu jest mi cholernie głupio bo najpierw napisałam, że 2 tygodnie a tu .. Nie lubię obiecywać i nie dotrzymywać słowa.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora