Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-22, 09:35   #3224
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja na początku właśnie wyjęłam tylko dziubek a potem spróbowałam przez ściereczkę i udało się zdjęła się cała pokrywka, denko wcisnęłam do dna i gotowe, buteleczka wymyta służy drugi raz

a odnośnie kremu z retinolem jestem jak narazie zachwycona, buzia po jego użyciu jest gładka i taka aksamitna, rano wygląda bardzo dobrze, zobaczymy jak długofalowe efekty przeciwzmarszczkowe - ale na to trzeba będzie mi poczekać

mam też jako tonik hydrolat lawendowy i też jestem zachwycona

co do kremu z lukrecją to trochę się klei, trzeba odczekać jakiś moment zanim się wchłonie ale i tak mam wrażenie że pozostawia po sobie warstewkę, także jak dla mnie na dzień się nie nadaje

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałam Was prosić o radę
Planuję iść za jakiś czas do kosmetyczki na kwasy.
Dlatego zastanawiam się nad Serum migdałowym. Będzie to moja pierwsza przygoda z takim produktem. Myślicie, że to serum byłoby dobrym przygotowaniem cery przed kwasami?
ja nie pomogę bo do kwasów jeszcze nie doszłam
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując