Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tropicana :)
Wątek: tropicana :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-21, 17:43   #93
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: tropicana :)

Cytat:
Napisane przez beliczek
limonko ja miałam na myśli KILKA osób i ich "dzieła". to nie moja wina, że stylistyka przerysowanego makijaży w stylu lat '80 vel radzieckich zespołów pieśni i tanca nie jest w moim guście. Ale błagam o wybaczenie urażonych...
beliczek, jestem jak najbardziej po Twojej stronie,
dobrze, że znalazło się kilka odważnych osób, które powiedziały co naprawdę myślą i teraz CO? okazuje się że coraz więcej osób tak myśli! Aż sie mi niedobrze robiło jak widziałam w niektórych wątkach te "ochy i achy"....niejednokrotnie o wiele wg mnie przesadzone. Już sie zastanawiałam czy to przypadkiem ja jestem nienormalna że wcale "CUDO" nie przypadło mi do gustu....Jak sie okazuje chyba ze mną jak najbardziej wszysko w porządku... I wreszcie koniec słodzenia...Od dawna czekalam na ten moment, żeby móc wyrazić swoją szczerą opinię (niekoniecznie pozytywną) i niezostac przy tym okrzykniętą trollem :/

A co do tych "przerysowanych makijaży vel..." to widzę, że mamy podobny gust. Raczej nie podobją mi się tego typu makijaże. Jak w każdej regule znajdują się oczywiście wyjątki (taaakie któree sie mi podobają)

pozdrawiam
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując