Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 19:17   #4508
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Czas żebym się przywitała .
Czytam Wasz wątek od dawna i regularnie, nie ukrywam że jest dla mnie skarbnicą wiedzy.
Kiedyś już próbowałam porzucić "tradycyjne" kosmetyki na rzecz naturalnych, ale za mało wiedzy i samozaparcia i niestety nie wyszło. Poza tym trafiałam na kosmetyki, które mnie odrzucały, jak np. szampony o konsystencji gluta, no nie mogłam się do nich za nic przekonać . Ale czytanie wątku skutkowało kolejnymi próbami i teraz moja "kolekcja" kosmetyków naturalnych przedstawia się jak na zdjęciach . Czekam na zamówienie z NoaLab .
Wciąż jeszcze zużywam zapasy kosmetyków "tradycyjnych", ale teraz już zastępuję je naturalnymi.
Wejście Smoka! Również witam i cieszę się, że się ujawniłaś i to z takim imponującym zbiorem. Jak Ci się podoba kokosowy olejek Alverde? Słyszałam, że wprowadzono go na miejsce porzeczkowego, który został wycofany... Szkoda, bo opisy zapachu były bardzo zachęcające. Ale może skuszę się na kokosowy, który, o ironio, nie ma w składzie oleju kokosowego (i dobrze, bo ten puszy mi włosy).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora