Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-17, 19:09   #2254
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
k-n, u mnie zdaje to egzamin tylko przy ziaji matującej Ziaja antyoksydacyjna nawet z samą skrobią daje niefajny efekt.
Może to zależy od rodzaju skóry? Ja mam suchą, łuszczącą się, odwodnioną, wrażliwą... Ziaję matowię wyłącznie skrobią, efekt jest super Za to puder powoduje u mnie ciasto i wyglądam tragicznie więc zrezygnowałam zupełnie z tego połączenia.


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, że niektórych może w tym Pharmacerisie zniechęcać napis, że nadaje się też dla dzieci, bo filtry dzieciowe to przeważnie klajstry nad klajstrami.
Miałam ten Pharmaceris dla dzieci:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...i-spf-50-.html
i szczerze mówiąc byłam całkiem zadowolona. Fakt, tłuścił i pozostawiał białą poświatę na twarzy przez jakieś 30 minut od nałożenia, ale nie tworzył w ogóle skorupy ani się nie wałkował. Tak więc bez problemu mogłam powtarzać aplikację na plaży bez obawy, że mi jakieś wałki sterczą na twarzy

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś niedrogi filtr do twarzy spf 30 lub 50 do cery alergicznej? Mam ziaję med spf 50 ale mnie pieką oczy strasznie jak to nałożę, więc szukam czegoś innego.
Niedrogi filtr do cery alergicznej - dla mnie niedrogi tzn. w cenie do max 40 zł. Może spróbuj Pharmacerisów? Mają spory wybór. Ja mam skórę wrażliwą, a nic się u mnie nie działo, oczy mnie nie piekły. Podobnie miałam z Dermedic Sunbrella do cery normalnej i suchej, też się nic nie działo.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora