Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-16, 10:01   #4372
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
A w ogóle w temacie Samapara: Nocturnal line up mask jest baardzo fajna, świetnie nawilża chociaż niby taka trochę żelowa jest, i do tego ładnie rozświetla skórę. Na pewno sobię ją zgarnę w jakiejś promocji albo zestawie. Niedawno można ją było dostać gratis do zamówień za 50 euro ale przegapiłam. Przy wydaniu łącznie 250Euro też można wybrać dowolny kosmetyk gratis (kwoty zakupów się kumulują- to taki ich program lojalnościowy, za zakup ich produktów w sephorze też przyznają punkty tylko trzeba się bawić w skanowanie rachunków). Zresztą ceny i promo w sklepie sampara a w sephorze to niebo a ziemia, na przepłacanie w sephorze mnie zdecydowanie nie stać.

.
wzięłam próbki tej maski i będę testować fajny ten sklep i promo ma zdecydowanie lepsze niż S

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

to też jest nasz plan na starość ( mój i Tż ), balkon, bujane fotele, kocyki, na stoliczku zamiast piwka geriavit pharmaton i loża szyderców otwarta
nie ma to jak dobry plan na przyszłość
amyz jest offline Zgłoś do moderatora