Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-09, 08:47   #1214
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Znowu długo mnie nie było mam masę problemów na głowie, proszę trzymajcie jutro kciuki po jutrzejszym dniu powinno być już spokojniej i może w końcu się wyspie, bo po nocach spać nie mogę, rano się budzę cała obolala, boli mnie klatka piersiowa ale to chyba z nerwów, obym się nerwicy nie nabawila

Ja pracy w sp nie odradzam, pracowałam tam dwa lata z dyrektorem apteki który był bardzo wymagający (była to dość znana pani z trójmiejskich sp, ja pracowałam w galerii bałtyckiej) a jakoś dałam radę zarobki oczywiście marne, ale jak na osobę studiująca dziennie były wtedy wystarczające by móc sobie na coś pozwolić

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Aaa i żadnego 3x K nie było u mnie także ten

witaj zastanawiałam się rano nawet dzisiaj co się z Tobą dzieje trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko się pomyślnie uloży
amyz jest offline Zgłoś do moderatora