Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 08:07   #4010
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

To nieładnie! Porozmawiaj z nim i daj mu klapsa! Moj tak zrobil raz , ale to byl zwykly list , a nie polecony. Powiedzial , ze go nie wzial, bo byl za wielki i ze juz moge isc na poczcte, a nie po 18
Ech, ja nawet nie wiem jak on wygląda. To listonosz - widmo! Jestem w domu, a on nawet nie dzwoni domofonem że awizo zostawił, po prostu schodzę do skrzynki i jest awizo. A lepszy numer że on te paczuszki gdzieś chowa i dopiero po 18 dostarcza na pocztę! Także poszłam kiedyś o 16 i paczuszka niby była w terenie
Kiedyś napisałam skargę do Naczelnika UP na takie praktyki (byłam już w zaawansowanej ciąży i bieganie na pocztę co 2 dni i stanie w kolejce było ponad moje siły) to listonosz przyszedł z tym pismem do mnie i prosił o anulowanie, bo on nie ma siły i czasu tych paczek nosić, że nie wyrabia bo ma za duży rejon itp. I anulowałam . Ale to był inny osobnik, już nie ma tego rejonu.
Sorry za OT, ale serio myślałam że Wam też z Truskawy tylko awizo zostawiają, a tu czytam że listonosze jednak mogą nosić paczki
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora