Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-04, 23:13   #733
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Pewnie zalezy od odczucia...
Dopiero robilam drugie podejscie do niego, i mi sie nic nie chwieje :P
Moze niedlugo zacznie...
A moze to kwestia przewozu do Polski
zapewne.. chociaz bylam wszoku jakwzielam do reki pudelko, ze ona sie tak syzbko rozpadlo.. tzn te co spadly

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze w Gdansku tez juz jest gr..
wiec mozecie mi powiedziec jak myslicie co jest lepszym zakupem AOH czy puder z gr?
i kredka cudowna...
a mogłabym jeszcze prosić o zdjęcia diamentowych rzęs?
diamentowe rzesy zapewne chcialabys zoabczyc na rzesach?:P jesli tak to mi sie uda w sobote, a jesli o 17 bedzie jutro jeszcze aldnie to mzoe jutro, ale w to watpie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Wlasnie, to w Metrze Centrum jednak nie GR na razie, tak?? bo ja sie chcialam wybrac jutro na zakupy.. ale to chyba bez sensu..
pogledz im.. wiesz one w torunskiej mnei znaja i wiedzialy, ze szybko sie mnie nie pozbeda. mzoe sprobuj zagadac ( w naturach przeciez zawsze jest pelno bab) i powiedz, ze dziwne, ze nie ma bo w innych naturach jest juz od dzisiaj

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Mysle ze AOH mozna uzywac na codzien, a Diamond powder w mniejszych ilosciach...
Z AOH nie mozna przesadzic, kolorek ma subtelny, wpadajacy lekko w bezowo-vaniliowy, ma malutkie drobinki brokatu...
Diamond powder ma wieksze drobinki brokatu w kolorze bialo-zlotym...
Trzeba stosowac z umiarem...
Na codzien radzila bym Ci AOH, ale on jest w stalej sprzedazy, a Diamond to limitowanka...
Wiec jak bedziesz miala jeszcze okazje do zakupu, to kup Diamond, a potem dokupisz AOH...
Zreszta zrob jak Ci serce wskazuje, i najlepiej kup obydwa
dokladnie tak.. nigami tez sie podpisuje. chociaz wg mnie AOH jest bialy tylko na poczatku, a pozniej pozostaje na skorze tylkoblysk.. DIamond na buzie sie nadaje albo na wyjscie, albo odrobinke na jedna partie twarzy. juz zdazylam sie nim wymaziac i jak nalozylam tylko odrobinke na policzki wygladalo fajnie, ale pozniej juz przesadzilam zdecydwoanie

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
no ja juz wlasnie chce kupic tyle rzeczy, że nie wiem czy mój portfel to wytrzyma jeszcze grudzień i prezenty trzeba kupić....ciężki miesiąc.
ale tu takie essence-cuda są...
ja dzisiaj wybralam z konta 100 zl i juz nic nie mam.. ciezkie jest zycie studenta :P

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a cienie ile kosztują? i co i co? i kto Wam powiedzial, ze bedzie dzis lub jutro ;]
zawsze w czwartki i wtorki jestem w naturze i jedna z poczatkujacych wizazanek z gdanska napisala, ze dzis juz udalo jej sie kupic.. najpierw narobilam w domu rabanu, rzucilam sie na Tz i przed hiszpanskim poszlismy z nastawieniem, albo limitowanka albo smierc obslugi w naturze
lele jest offline Zgłoś do moderatora