Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 08:41   #3746
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło.
Następnym razem zainwestuję po prostu w podkład, który ładnie wychodzi na fotkach, ale póki co na jedną okazję nie ma sensu wydawać 150-200 zł na podkład HD czy inny tego typu, skoro mam w domu kilka do zużycia - wszystkie rozbielają twarz na fotkach niestety. Ciało opalone, a twarz biała No może z NARS nie ma SPF, ale jest to najjaśniejszy odcień - Siberia, a ja jestem opalona, więc odpada.

Co ciekawe, nie jest tak łatwo dorwać gdzieś podkład, który nie będzie robił kuku na fotkach... Ja znam tylko chyba MUFE HD z tych, których używałam kiedykolwiek.
Z tych podkładów które u mnie ładnie wychodzą na zdjęciach ( przegląd subiektywny)

To klasyczny Bobbi,
D&g luminouse ( bosssko)
Skin Ilusion
Revlon PR
Chanel vitalumiere aqua
Mac f&b

Produktem który mnie strasznie zawiódł pod tym względem a duzo osób mówilo źe jest ok to YSL TE... Ja nie wiem jaki on ma spf ( i czy ma , nie ma info więc moze nie ma) , ale wychodzi na zdjęciach po prostu źle
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora