Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 14:39   #1858
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A ze mną Amilie ostatnio nie chce współpracować, muszę chyba zrobić sobie z nimi przerwę i wrócić później. Po udanych testach z Pixie nałożyłam kryjący Olive Fair i od razu po nałożeniu poczułam nieprzyjemną ciężkość... Miałam wrażenie, że strasznie widać go na twarzy, nie wtopił się dobrze i skóra wyglądała w nim strasznie ciężko, oczywiście potem się zwarzył i już w ogóle było pięknie. Już nie licząc tego, że Olive Fair wydaje mi się teraz dziwnie jasny (chyba zostanie na zimę), a Pine Nut znów za ciemny Więc znając moje szczęście ostatecznie nie znajdę dobrze dopasowanego odcienia.
Chyba Pixie za bardzo mnie rozpieściło swoją lekkością i dopasowanymi kolorami. Cóż, mam nadzieję, że za miesiąc-dwa się z Amilkami pogodzę Amilie niby mają dużą gamę, ale rzeczywiście ciężko u nich o neutralny, lekko zloty kolor - wszystko od drugiego poziomu w górę wybija u mnie pomarańczą albo jest zbyt chłodne (różowawe).

Jak dojdzie mi przesyłka z mineralcosmetics (idzie już tydzień...) wezmę się za testy matującego Amilie, mam nadzieję, że będzie lepiej niż z kryjącym. I może pierwsze poziomy mi tu przypasują, jako że maty są prawie zawsze minimalnie ciemniejsze od formuł kryjących.

....
Mając do wyboru kryjącą a matującą wybiorę tę drugą.
Kryjąca jest cięższa, bardziej widoczna. Poza tym czasami mi się warzy.
Matująca trzyma mi się lepiej, kryje podobnie i jest taka kremowa.


Często zmieniam podkłady, inaczej cera mi się buntuje.
Tak jak pisałam wcześniej mam pine nut kryjący przerobiony na mat, i zmieniony kolor. I dobrze mi się go używa. Z kryjącej mam cashmere.


Mam ochotę na olive fair na zimę, szkoda tylko, że jest w formule kryjącej. I kolor niezupełnie oliwkowy.


Pixie jest zupełnie inne. Miękkie, delikatnie rozświetljące, promienne.
A może jest to kwestia dobrania koloru.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując