Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 16:28   #1715
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Witam.

Być może niebawem (trzymajcie kciuki) będę miała okazję zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie jest to co prawda kandydatura na szczególnie zacne stanowisko (ot - praca tymczasowa na umowę zlecenie), ale warto byłoby się pokazać z dobrej strony.

Jaki makijaż możecie polecić? Lekki i subtelny, nienachalny - to wiem, ale nie do końca mam pomysł na kolory (a może lepiej zdecydować się na "nude"?).

Wstawiam zdjęcie fragmentu bluzki, którą prawdopodobnie założę, moje oczy, kolor ust oraz skóry. Nie mam pojęcia jakim typem kolorystycznym jestem. Obecnie włosy mam rozjaśnione.

Planuję założyć delikatną, złotą biżuterię (cieniutki łańcuszek i kolczyki-kulki).

Z góry dziękuję za pomoc.
Ja w fajnej biznesowej stylizacji widziałam ostatnio Ścibakównę w kolekcji KOBO. Jest to teraz dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o make up do pracy (make up by Katarzyna Kozlowska)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 525391_390226890990259_167494763263474_1574100_893638776_n.jpg (11,4 KB, 27 załadowań)
__________________
Zmiany na lepsze
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując