Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-11, 12:23   #3486
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Skoro o lakierach mowa, to ja uwielbiam żelowe wykończenie. Maty też lubię, zwłaszcza na czarnym lakierze. A odkąd odkryłam piaski... Miłość po prostu Z kolorów to lubię nudziaki (choć nie umiem nimi pomalować bez smug), malinki, czerwienie, pomarańcze i czernie. Nie znoszę na sobie żadnych niebieskości (choć u innych mi się podobają). Brązy, zielenie, fiolety i róże w zależności od odcienia i nastroju, ale prawie nie noszę.

Kurczę, mam jakiegoś pecha ostatnio. Trzy tygodnie temu dostałam piłką do kosza prosto w lewy kciuk. Bok paznokcia pękł mi na granicy z macierzą głęboko do środka Na szczęście było to bezbolesne i się nie zadzierało, do tego zabezpieczyłam to kilkoma warstwami odżywki. Paznokieć regularnie podpiłowywałam aż do przyrostu, żeby dziada nie narażać i było ok. Do wczoraj. Cofając samochodem, jakoś dziwnie złapałam kierownicę, bo patrzyłam za siebie i ten sam paznokieć pękł mi centralnie na "czubku" milimetr wgłąb różowej części No masakra jakaś. Więcej na razie nie podpiłuję, bo musiałabym przyrost zniszczyć. No i niestety to nowe będzie chciało się zaczepiać o wszystko
Mam to samo Moja siostra ma piękny, szafirowy lakier z drobinkami, zachwycający kolor, ale mi na paznokciach niebieskości kompletnie nie leżą. A z piasków to tylko czerwono-złoty lubię

Ajjjj, to musi boleć psychicznie

A ja nie wiem co robić. Z jakieś paki dostało mi się troszkę brudu( ) pod płytkę i to nie przy wolnym brzegu, a...z boku płytki i nie mam pojęcia co robić

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
ja lubię kolory nude , pastelowe róże , french i czerwony. Nie podobają mi się niebieskie, zielone, zółte. Piaskowe są matowe a ja lubię jak lakier błyszczy.
Mamy taki sam gust kolorystyczny
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora