Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-12, 08:09   #3510
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam Można przyłączyć? Już parę razy podchodziłam do olejowania paznokci, ale oczywiście nic z tego nie wychodziło bo systematyczności mi brak w tym temacie Po krótce opiszę (a w sumie to skopiuję z innego wątku) co podziało się z moimi paznokciami

Paznokcie zawsze nosiłam pomalowane w "systemie" odżywka jako lakier bazowy + lakier kolorowy i przez lata ten sposób mi się sprawdzał. Paznokcie były mocne i lakiery/odżywki im nie szkodziły, a wręcz jak nie byly pomalowane, tylko chodziłam z "gołymi" to zaczynały się niszczyć. A teraz mam odwrotnie - jak chodzę z gołymi paznokciami to jest z nimi wszystko ok, nie rozdwajają się, nie łamią, są ładne, a jak je tylko pomaluję 2-3 razy czy to samym lakierem czy odżywką i lakierem to one zaczynają się rozdwajać, co więcej mam wrażenie, że są jakby wysuszone/przesuoszone? Czasem po zmyciu lakieru wręcz je czuję, jakby ciągną (nie zmieniałam zmywacza). Po czym jak nie pomaluję ich przez 2 kolejne dni, stosuje kremy do rąk i czasem naolejuje paznokcie to one znowu wracają do normalnego stanu... Miała któraś z Was coś takiego? Bo ja nie wiem o co im chodzi, a już od jakiegoś czasu tą zależność zauważam, więc to nie jednorazowy przypadek hmm...

Mam w domu olej kokosowy, oliwkę BD i olejek Alterra migdał&papaja - myślicie, żeby zrobić z tego mix?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora