Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TRĄDZIK | skóra wrażliwa, przesuszona tłusta, mycie twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-17, 15:29   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: TRĄDZIK | skóra wrażliwa, przesuszona tłusta, mycie twarzy

Cytat:
Napisane przez elpii Pokaż wiadomość
to jest calkiem indywidualna sprawa. ciezko jest wyleczyc tradzik. i na kazdego dziala cos innego. tradzik leczy sie latami metoda prob i bledow..ja jak mialam klopoty z cera to tak samo jak Tobie zadne masci i te drozsze i te tansze mi nie pomagaly. .przede wszystkim skora musi oddychac, zadnych tonikow, tylko zmywanie twarzy jakims zelem oczyszczajacym i krem nawilzajacy,moze byc nawet najtanszy z ziaji ktory jest czesto proponowany u kosmetyczek. mi pomogl lek i wystawianie twarzy z nim na slonce (czego zabraniane mi bylo przez dermatologa i w opisie leku pisalo ze nie wolno ,wszystko robilam juz w akcie desperacji ;p ) poprostu podgrzewalam twarz sloncem by mi sie wysuszyly wypryski i jak mialam juz lekko zaczerwieniona piekaca twarz smarowalam kremem nawilzajacym ..robilam tak pol godziny dziennie i dalo to efekt taki ze po tygodniu nie mialam nic!! do tej pory nie mam ani jednej chrosteczki a minelo pare lat.
Twoje poglądy na temat pilęgnacji są dość zacofane i niestety nie każdemu takie proste zabiegi pomagają, ciesz się że Tobie pomogły a nie zaszkodziły. Wystawianie twarzy na słońce wbrew radom dermatologa itp. może się źle skończyć więc lepiej nie radź innym ludziom tak kontrowersyjnych sposobów, bo ktoś to przeczyta, zrobi i potem będzie płakać poza tym nie ma czegoś takiego jak "chrosty" .....
I po raz kolejny polecam wątki o trądziku, które na Wizażu już są, tam można wiele mądrych rzeczy znaleźć
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując