Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozciąganie pochwy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 12:36   #4
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Rozciąganie pochwy

Cytat:
Napisane przez Rubinooka88 Pokaż wiadomość
Czesc kobietki mam dosyc nietypowa sprawe.mam 22 lata. 2 miesiace temu wykonano u mnie zabieg usuniecia blony dziewiczej,wykonywal moj ginekolog w szpitalu,poniewaz blona byla zbyt sztywna i stawiala duzy opor i duzy bol podczas prob 1 razu.
Teraz obecnie nie jestem w zadnym zwiakzu,wiec nie mam tez partnera seksualnego.Wiec nie przezylam jeszcze swojego pierwszego razu.
Chcialam sie jednak spytac,jak mogę rozciagnąc moją pochwe,nie majac juz tej okropnej blony, by w przyszlosci moj pierwszy raz byl bezbolesny,bo moja pochwa bedzie nie tylko bez blony ale tez rozciagnieta co nie bedzie mi sprawialo bolu Mysle ze skoro mam na to czas i ochote,to moglabym nad tym popracowac. Macie jakies pomysly w jaki sposob moglabym ja rozciagnac?Moze np.tamponem?Dziwnie se cuzje na mysl o wlasnych palcach...troche sie tego boje hehe.
Proszę o mądre rady i nie naśmiewanie się
Pozdrawiam was gorąco i czekam na podpowidzi
Dla mnie nie na nic dziwnego we "własnych palcach".
Miałam podobny problem (tzn. bez zabiegu, ale ból przy każdej próbie). Razem z TŻ, albo sama w domu się "rozciągałam".
Stretching pochwy według mnie najlepiej wykonywać właśnie palcami. Bo inne sprzęty (tampon, wibrator, kaszanka ) nie dają "wyczucia"... w tym sensie, że palcami wyczuwasz, gdzie musisz nacisnąć, jak poruszać palcami, masz "skalę porównawczą" - najpierw jeden palec, potem dwa, trzy... no i przede wszystkim ważne jest rozluźnienie. Jeśli będziesz spięta to nawet ołówka do dziurki nie wciśniesz
Ja się rozciągałam właśnie palcami i jak przyszło wreszcie co do czego, to ból był dużo mniejszy niż przy pierwszej próbie.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując