Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 20:56   #653
amaze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wam po nałożeniu tamanu i HA też twarz na chwile robi się zaczerwieniona? Bo zastanawiam czy się ten olej mnie podrażnia, czy też to normalne zachowanie skóry.
Mi się nie robi. Nie zauważyłam. Ale jeszcze się przyjrzę, zwrócę uwagę dokładniej. Jutro, bo dziś kolej na serum lemon.


PS Oswoiłam się z peelingiem enzymatycznym. Poprzednie niepowodzenie wiążę z tym, że rozrabiałam go z hydrolatem, więc z oszczędności dałam go mało (teraz rozrobiłam z wodą i było dobrze), a także z tym, że akurat tego dnia, kiedy po raz pierwszy robilam peeling, rozlało mi się trochę żelu HA i chciałam go w całości wykorzystać, żeby się nie zmarnował (a było go dużo więcej niż normalnie kładę na twarz), dodałam więcej oleju niż zawsze, ale widocznie niewystarczająco i to ten żel dokończył dzieła, bo faktycznie lekkie podrażnienie, które czułam po nałożeniu zbyt gęstego peelingu, rano zamiast minąć, pogłębiło się o przesuszenie i trwało przez tydzień!

Teraz jest lepiej, bo zadbałam o odpowiednią ilość olejów po peelingu i jestem zadowolona.



Jeszcze pytanie: używacie serum lemon solo czy z żelem HA?

Edytowane przez amaze
Czas edycji: 2011-09-27 o 20:58
amaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując