Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-15, 11:55   #782
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie tak samo. Po depilacji musiałam i tak przejechać nogi maszynką bo nie pokazałabym wpół ogolonych nóg nikomu I dlatego teraz depilator leży i czeka. Użyłam go może z 4x
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Meell, taki urok tej metody, jeśli chcesz zmniejszyć problem to należy sunąć powoli po skórze depilatorem, albo powtorzyć za 2-3 dni depilację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No niestety ten miesiąc, który producenci reklamują jako czas po którym trzeba zrobić następną depilację to czas, przez który odrośnie CAŁE futro do takiego stanu jak było przed pierwszą depilacją. Włoski odrastają w różnym tempie, niektóre zostają tylko urwane (zależnie od techniki i tempa przesuwania po skórze) i są widoczne już po dwóch dniach. Więc jak ktoś chce mieć gładką skórę bez widocznych odrostów, to depiluje się średnio raz na tydzień.

Na początku te pojedyncze niedobitki też mnie denerwowały, zwłaszcza latem i depilowałam co 2-3 dzień. Potem dałam sobie spokój, bo tak naprawdę ich nie czuć, ani nie widać - normalnie, bo jak się ślęczy z głową 10 cm nad nogą, to pewnie że się je wypatrzy.
Dzięki, dziewczyny. Gdyby to miało być co tydzień, to nie byłoby dla mnie problemu, przygotowywałam się na to. Ale co 2-3 dni to już przesada. Choć myślę, że masz rację, chimay, i to jest tak, że tylko ja widzę te pojedyncze włoski.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując