Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mac Kelly Green Pigment czyli zielono na zyczenie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-10, 20:15   #1
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536

Mac Kelly Green Pigment czyli zielono na zyczenie.


Kolejny makijaz z serii. Zrobilam go tylko dlatego ,ze ostatnio poprosily mnie o niego dwie wizazanki . Chcialabym zaznaczyc ,ze Teal i Deep Blue Green to tez sa zielone odcienie

Zazadniczo Kelly Grenn to nie moj kolor ,ale mam nadzieje ,ze komus sie przyda

Kelly Green - jaskrawa pistacja , chyba tak w skrocie mozna opisac ten kolor .Ma w sobie tez zlote drobinki , ktore sie mienia .Naklada sie dobrze , cieniuje takze ,ale niestety po kilku godzinach troche sie zbiera w zalamaniach .Mialam go na powiekach 10 h wiec test byl pelny. Obawiam sie tez ,ze troche jakby blaknie ,ale to moja pierwsza przygoda z nim wiec to tylko podejrzenie po tej probie.

Uzylam tez

Landscape Green - jak w opisie .Kolor zywej , swiezej trawy ,sluzyl mi do pocieniowania brazu ,ale tylko troszke .Ja mam problem z matami ogromny .Robia mi sie nim plamy.Moze brak mi wprawy .Postanowilam zrobic jeden caly makijaz w matach ,wtedy dam pelniejsze sprawozdanie.



Oczy :

Baza Lumene , tusz Max Factor ,kredka do brwi Body Shop , pigment Kelly Green -na ruchoma powieke , Landscape Green powyzej brazu , poza tym Inglot i Blush .


Twarz :

Podklad Loreal ,puder Inglot , moje dwie bazy ,brazer Rimmel i rozswietlacz APC

Usta:

bezbarwny blyszczyk bo mialam dosc mocno popekane .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.mac zielony 5.jpg (21,8 KB, 415 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w.mac zielony 3.jpg (21,9 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w.mac zielony 2.jpg (20,2 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w mac zielony 1.jpg (21,5 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (48,9 KB, 524 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując