Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anek16 chce się zmienić :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-04, 14:33   #1
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72

Anek16 chce się zmienić :)


Witam!
JAk wiele dziewczyn na tym forum ja tez chce coś w sobie zmienić. Nie uważam sie za szczególnie brzydką, aczykolwiek nie czuje sie ładna.
NAcodzień maluje oczy tuszem, podkład na twarz z problemami i usta różową pomadką. Prosze o wypowiedzi nad zmiana makijażu fryzury. Za wszystkie odpowedzi i rady bardzo dziękuje
Ps. Teraz mam grzywke prostą to drugie zdjęcia było robione jż dawno , tak da porównania z tą grzywką

1. Opalam sie wolno, (mam jasną cere) ale jak kilka godzin posiedze na słoneczku to mam czerwone ciało, dopieo póżniej po kilku tygodniach opalenizna staje sie brązowa
2.Oczy- małe , jasne obwódka, kolor...zielony. rzęsy jak pomaluje tusze to dopiero nabierają koloru czarngo, normalnie brwi i rzęsy mam brązowe
3. Nie posiedam piegów, jeżeli juz mam jakieś plamki na skórze to jest to plaga prycholi:P
4. Cera jasna , można rzec porcelanowa, prucz czerwonych plamek, rumienie sie rzadko na czerwono
5. Włosy mam jasno brązowe,
6. Z usteczkami mam problem bo są tak jasne jak skóra- jaśniotko różowo-białe i prawie ich nie widać więc musze stosować coś kolorowego
7. Chyba czerwone żle podkreślają moją urode (a raczej pryszcze) a dobrze czuje sie w zielonym niebieskim , pomarańczowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg !CID__2Fto0IhSmO_.jpg (28,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg !CID__0723_153040.jpg (5,2 KB, 96 załadowań)
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując