Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny zdarza wam się chodzić w samej bieliznie przy waszych ojcach?i
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-31, 09:46   #19
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny zdarza wam się chodzić w samej bieliznie przy waszych ojcach?i

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
dlaczego niesmaczne ?
jest to temat kontrowersyjny i rzadko poruszany .

ciekawe co na taka relacje dorosla dojrzala fizycznie pelnoletnia corka-kobieta i ojciec.
Nie no Paula, już bez przesady. Jaki kontrowersyjny? A nie poruszany, bo co tu poruszać? Że jakies zasady obowiazują nawet w rodzinie?

Tak jak nie ładuję się innym członkom rodziny do łazienki, tak nie paraduję przed nimi w bieliźnie, bo uważam, że nie jest to widok, który musi każdemu odpowiadać Po to wymyslono szlafroki czy podomki, żeby ich używać. Nie latałam w swoim domu rodzinnym w samych majtach i koszulce, mój ojciec i matka także powstrzymywali się od takich zachowań. Od razu zaznaczam, że temat seksu ani dojrzewania nie był tematem tabu.
Zresztą akurat podteksty seksualne sa w tym wypadku nie na miejscu (jeśli chodzi o zdrowa rodzinę) i nie mam pojęcia dlaczego sie pojawiają. Jakoś nigdy nie patrzyłam na dzieci jako na obiekty seksualne (tfu, az mi sie wierzyc nie chce że te słowa wystapiły u mnie w jednym zdaniu) a widywałam i widuję je czasem nie tylko w bieliźnie ale i całkiem bez.

Jesli ktos kiedys wlazł komus do pokoju a ta osoba się akurat ubierała, to nie było tragedii, wychodziło sie przepraszając i z głowy.


Po prostu naszą golizną nie każdemu trzeba świecić w oczy i już.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując