Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-24, 07:52   #1687
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

właśnie wspominam jak to było przed mim pierwszym zakupem na tru Pytam się mojego TŻta czy to bezpieczne płacić kartą. A on mówi: Nie! Nie ma mowy! Zaraz Ci konto wyczyszczą i takie tam...
Coś mi nie grało. Wchodzę w internet , dzwonię do banku i się okazuje , że to jest nawet bezpieczne. Mówię mu to a on: Bo ja Ci tak powiedziałem, bo wiem jak to się skończy! Że będziesz tam wiecznie kupowała i łazienki się nie da niedługo zamknąć.
A ja mu na to: No coś Ty!!!! Tylko ten jednen tusz (bo akurat była promocja diorshow). Jeden jedyny przecież nic więcej nie potrzebuję a to taka okazja! ....
i najśmieszniejsze jest to, że ja naprawdę w to wierzyłam....on nie wierzył....prorok czy co??

P.S. Już się nie mogę doczekać meteorków. Najgorsze to jest to, ze się teraz okazuje, że mój makijaż bez nich jest beznadziejny! Będę wyglądać na wigilii i sylwestra jak kocmołuch!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2008-12-24 o 08:08
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora