Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-31, 11:10   #1933
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dzień dobry po raz ostatni w starym roku

Na Tru dodali oferty specjalne z kolorówki i pielegnacji. Niestety mnie nic nie urzekło
A tak mi się chce coś kupić

Przez te Wasze rozważania o meterorytkach i ja zaczałam się nad nimi zastanawiać A wcześniej nie ruszały mnie one ani trochę
Chyba na all sprezentuję sobie parę kuleczek bo niestety nie mam w pobliżu żadnego sklepu gdzie mogłabym je przetestować


Czy któraś z posiadaczek meteorytów Mythic, Pink Fresh albo Beige Chic mogłaby policzyć kuleczki w opakowaniu? Bedę wdzięczna za sprawdzenie
zaraz ide ogladac te ofery specjalne, hym chyba kulek jest ok 40 czy 56 ale ja nie mam wiec nie powiem dokladnie a tak troche glupio bedzie mi liczyc je w marrionaud
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O tak Ja już przepadłam Kosmetyki bomba A pędzle ? Nie wiem, które mogą z nimi konkurować

Mnie też bardzo zaciekawił ten podwójny korektor Versace
http://us.strawberrynet.com/productD...4605&CatgId=15

Co myślicie ?
hym korektorek fajny juz wiele nad nim mysli kto kupuje i testuje??

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja wciaz czekam na swoje, mam nadzieje ze jednak mnie zachwyca


Dziewczyny, przepraszam ze nie odp na Wasze pytania o APC, ale wyjechalam na weekend... jakby jeszcze cos Was interesowalo na ich temat to pytajcie
oj duze chcemy jeszcze wiedziec nie wiem czy pytalysmy o porownanie meteorytkow do APC ale pewnie tak szkoda bo ja tak lubie o tym czytac

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
odebrałam dziś paseczki deep wreszcie
ale jakoś mnie nie zachwyciły zbytnio, takie ciemne są i ten przedostatni kolor taki rudy...
teraz mam oba kolory i bede sie miziać i porownywac
eee nie rudy:P przybrudzony braz!
miziaj i jak sie okaze ze jasniejsze ladne to nie pisz

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a ja się zakochałam w paseczkach Ardenki, choć mało który kosmetyk mnie zachwyca
no ale mam te jaśniejsze ....
bambusik przy nich jest bardziej pomarańczowy
ale to dziwne, bo w opakowaniu nie wygląda na to ...
dziwne te nasze cacka kosmetyczne
pewnie jak zwykle wszystko zależy od karnacji

ciekawe te kulki tańsze
kupuj Dimitko i testuj
hehe no ja bede zajec doswiadczalny, ciekawe kto bedzie moim wilkiem? mam ta baje nadal na wideo wilk i zajec
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to ja wolę nawet tam nie zaglądać!!
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
a ja właśnie chciałam sie przekonać jak ciemny jest ten najciemniejszy pasek i po tych jasniejszych tak lekko przejechałam pędzlem a po tym najciemniejszym tak mocno, nałożyłam na twarz i wyszła mi ciemno-brązowo-pomarańczowa plama I jeszcze zeby sobie porównać z ziemią egipską lavertu ta najciemniejszą 01 maznęłam na poliku takie dwie smugi brązowe i akurat pan listonosz przyjechał. Całe szczęscie tata otworzył bo ja wyglądałam jak indianin w barwach wojennych
Chyba na razie też bedę omijać ten najciemniejszy pasek




Ja mam ten bronzer EL jednokolorowy, miniaturkę z all. W opakowaniu taki dość ciemny sie wydaje a na polikach jest jasny, porównałabym jego intensywność do Sunkisseda. Tylko odcien inny, ten EL jest chyba taki chłodniejszy chyba...
I mimo że w opakowaniu widać drobinki to na twarzy sa prawie niewidoczne.
Najlepiej będzie jak sama go przetestujesz na spokojnie
a ja wlasnie otworzylam linka ale jeszcze nie zagladam i nie wiem czy powinnam czy niet? ehm no jakis roz i puder z mineralow moglabym miec ale bede zyla w przekonaniu ze mineraly nie dla mnie moze mi to cos da? Indianko niestety u mnie ni mo szafy EL ale moze kiedys upoluje miniaturke EL na all tez wlasnie jak chlodniejszy to juz mi pasi ale poki co musze kupic rzeczy potrzebne a nie wydawac pieniazki na swoje widzi mi sie jaka ja rozwazna sie robie....to chyba ze starosci

heh nie widze nic nowego w ofertach specjalnych....a topy juz ogladalam...buu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora