Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerały vs tradycyjna kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 20:55   #29
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Mineraly vs tradycyjna kolorowka

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oj ja też nie znoszę Doughlasa - ochroniarze cały czas łażą za człowiekiem i to w tak niedyskretny sposób - zawsze się czuję jak jakiś wróg. MASAKRA!
Kiedyś zaczęłam już specjalnie chodzić po całym sklepie zygzakami między półkami, żeby sprawdzić, czy nie mam jakiejś fobii. I co??? Jeden łaził za mną cały czas. Mógłby chociaż popatrzyć pożądliwie, ale ten mi tylko na ręce się gapił
Ostatnio byłam w D. przed Świętami, właśnie po Helenkę i jedna dziewuszka trzy razy mnie pytała, w czym mi może pomóc, za każdy razem słysząc ode mnie, że dziękuję chcę się tylko rozejrzeć. W trzech różnych miejscach perfumerii mnie o to pytała, zwyczajnie łaziła za mną. A w Sephorze mam z tym spokój, najwyżej raz mnie ktoś zapyta, a jak podziękuję za pomoc to mam spokój i mogę sobie łazić do woli. Generalnie lubię najpierw sama się rozerzeć i poszukać czego tam chcę i ewentualnie potem sama prosić o pomoc. W D. nie ma zmiłuj, nie opuszczą cię na krok.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Frantic, mamy podobny stopień jasności skóry i najjaśniejszy odcień Heleny może być za jasny dla Ciebie. Podaj mi adres na PW to wyślę Ci próbkę nr 2

Ja z kolei lubię Douglasa a nie przepadam za Sephorą
Agnieszko dziękuję za propozycję, ale niewiele wcześniej inna miła Wizażanka zaproponowała mi próbkę. Nr 2 oglądałam wtedy w D. i wydawał mi się za ciemny właśnie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-30 o 20:56
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując