Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-30, 11:05   #3531
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
W Szwecji ceny są bardzo zawyżone. Wbrew pozorom nie jest to adekwatne do zarobków Szwedów. Owszem jest duża grupa osób bajecznie bogatych, którzy równoważą jednak resztę poniżej przeciętnej krajowej. A Polscy sprzedawcy pewnie nabywają kosmetyki po fińskich cenach hurtowych
Bez przesady, mają się oni znacznie lepiej od nas. Zarabiają przeciętnie sporo więcej a ceny ciuchów mają identyczne, w marketach drożej niż u nas ok 1,5 raza, zależy co się kupuje (niektóre rzeczy tak samo albo i taniej są a niektóre dużo drożej), kosmetyki faktycznie mają droższe (stad pewnie zawyżone ceny Lumene), ale cenowo wszystkie marki wychodzą dość podobnie - najtanszy u nas tusz maybelline u nich kosztuje tyle samo co Max Factory i myślę, że na ich zarobki to wcale nie jest specjalnie dużo.. I tam większość młodych ludzi stać na samodzielne mieszkanie, osoba powyżej 20 lat mieszkająca z rodzicami jest czymś dziwnym, a u nas Na wsiach pewnie jest gorzej..

Kurcze ja pamiętam, że jedna drogeria u mnie miała Lumene, muszę tam zajrzeć. Jak któraś kupi, to zróbcie swatcha, najlepiej w porównaniu z innym podkladem.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-30 o 11:06
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora