Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-17, 11:18   #220
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

TO JAAA

Nie było mnie trochę (od czerwca) bo wakacje to raz a dwa...
Zdradziłam.
Tak, tak, przyznaję się ze wstydem.

Moje poszarpane nerwy okazały się za słabe na 2,5 ml smalcu każdego dnia i każdego popołudnia, na panierkę na twarzy, na włosy przyklejone do gęby, na metaliczny smród serum z wit C, na to całe mazianie się, paćkanie fuj! Kiedy dostałam większego niż zazwyczaj wysypu na gębie po boskim A-L, doszłam do wniosku, że nie mam już na to siły, no i olałam.

Jakiś czas temu wróciłam z podkulonym ogonem. Chociaż przyznam, że do nakładania przepisowej porcji filtra nie jestem w stanie się zmusić, na szczęście chwilowo siedzę w domu, więc może UV mnie nie zje. A mineralnej SVRki (którą w maju dałam mamie, a teraz dowiedziałam się, że jej w ogóle nie używa) kładę taką typową fluidową warstwę, bo uznałam, że skoro mineralki działają inaczej, przez odbijanie promieni, to tyle wystarczy, wolę sobie ewentualnie reaplikowac w ciągu dnia.

Poza tym acne-derm rano i mazidłowy tonik 2% BHA wieczorkiem. I jeszcze hydrolacik z rumianku rzymskiego (próbka od Limarii), a nawilżająco roztwór kwasiku hialuronowego + olej z komosy (tyż próbki z mazideł).
No i serum z wit C.

Do tego dorzuciłam sobie kurację wewnętrzną: Capivit Hydro Control + cynk + magnez z B6 + rutinacea.

Czyli wszystko wróciło do normy ;]

Lolitka123: jakby co ja chętnie wymienię A-L na DP, bo go nie lubię, a DP owszem Też mam jakieś pół tubki.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora