Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:13   #2622
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

witajcie potrzebuje waszej pomocy
naturalnie jestem szatynka ostatnio zaczelam przygode z farbowaniem przyciemnialam wlosy farbami badz szamponetkami
ostatnio kupilam szampon kolorozyujacy z loreala casting mrozny kasztan 412 i wyszly mi zcarne wlosy przez caly dzien uzywalam wszystkich specyfikow kolor nie zszedl poszlam do fryzjeki na dekolorozyacje na poczatku kolor byl piekny ciemny blond a teraz po 2 dniach od koloryzacji zciemnial... nie rozumiem o co chodzi... wstawiam zdjecia
1. moj naturalnny kolor
2. farbowany czarny
3 po dekoloryzacji
4 2 dni poo dekoloryzacji
bardzo podobam sie sobie w ciemniejszym kolorze i nie przezkadza mi to ze sciemnialy ale boje sie ze beda dalej ciemnialy i wgl nie wiem czy takie mi zostana czy bede miala odrosty.....
szampon ktorym mylam wlosy to seboravit z naturalnym wyciagiem z czarnej rzodkwi a potem nalozylam odzywke jantar farmony
wogole to jak nakladam na wlosy odzywke z jantara mam piane tak jakby dekoloryzator byl jeszcze na glowie a jak myje woda to nie ma nic...


ps glupie pytanie w ktorych wlosach wygladam najlepiej? jaki to koolr mam na ostatnim zdjeciu to jest ciemny braz czy sredni?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2884.jpg (104,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5929.jpg (118,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5974.jpg (98,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6008.jpg (94,4 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2011-09-18 o 21:38
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora