Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 13:37   #4400
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki byłam rano u weta z lejdusią i jednka to przepuklina umówiłam sie już z facetem na zabieg usuwania jej... bo powiedział ze trzeba to zrobić jak najszybciej ... koszt kolo 200zł... i szczepienie odciągnie sie tak o 2-3 tyg... we wtorek na 10 będzie zabieg.
Ojej, bidulka, oby było dobrze
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wrzucam buty, klasyczne zwykle lakierowane czarne
Do nich jest taka kokarda jak na zdjeciu (tu pokazalam klipsem do gory) mozna dopiac gdzie sie chce, na bok na przód.
Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na szybko jedna sukienka ta cekinowa. Wybaczcie jakosc zdjec robię samwyzwalaczem i wychodza strasznie dupiaste
Pięknie w niej wyglądasz (jak zaraz napiszesz ale to ale tamto to ci jawnie wpierdziele )
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie sądzę serio wolę unikać takich ludzi wiecznie narzekających
nie chce się z nimi gadać ani nigdzie wychodzić
swoim znajomym chyba tak nie narzekasz?
Haha
JA przez jakis czas taka byłam. Jak miałam taki ciezki okres w zyciu to wiecznie gadania na jeden temat, a konkretnie na temat jednej osoby. Aż sie dziwie ze ludzie to marudzenie wytrzymali
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to masz poczucie humoru nie ma co [COLOR="Silver"]
My czasem z kumpelami mamy taki dzień marudzenia ale w żartach, czasem takie teksty ida ze mozna sie w gacie posikac A wydawałoby sie ze to wcale nie smieszne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora