Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze KWC za "grosze"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 12:03   #76
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Nasze KWC za "grosze"

Polecam:
1. Ziaja, maska oczyszczająca glinką zieloną + mikrodermabrazja, 18-22 zł za 250 ml. Trochę gorsza od maseczki Ziaji z szarą glinką, ale za to wyrównuje koloryt skóry. Jest dostępna tylko na Allegro.
2. Joanna Naturia, plastry do depilacji twarzy, trochę gorsze od Joanny Sensual, ale też dobre. Kosztują 6-7 zł i nie mają dołączonej oliwki.
3. Joanna Naturia, peeling pomarańczowy ( tylko ten wypróbowałam). Jest tani, za 100 ml 4-5 zł, posiada dużo drobinek, ale nie jest przy tym za mocny.
4. Odzywka do włosów Eisse z Biedronki ( purpurowa). Jest dobra. 250 ml kosztuje 5 zł.
5. Zestaw pędzli z etui zakupiony w Biedronce za 14 zł. Głównie używam pędzla do pudru, który jest miękki i lepiej apikuje sypki puder, niż mój stary pędzel.
6. Isana bodycreme intensiva, 5% urea. 150 ml kosztuje jakieś 5 zł. Używam go do pięt i dzięki temu moję pięty są gładkie jak po zabiegu i nie muszę dodatkowo używać pumeksu, bo jest mi niepotrzebny.
7. Prokudent, płyn do płukania ust o smaku mięty, 8 zł za 500 ml, w promocji za 5. Nie był zły. Narzekam natomiast na niebieski płyn Biedronki.
8. Szczoteczka do zębów Colgate, ok. 3 złote i B-Sens ( o ile nie przekręciłam nazwy) z Biedronki, 2 sztuki po jakieś 7 zł.
9. B- Lens, soczewki i płyn do soczewek, dostępne są tylko w Rossmannie. Tańsze od wszystkich produktów tego typu i w dodatku są lepsze.
10. Bell, podkład super cover, long lasting, mat z aloe vera, 6 zł w Biedronce. Super nie kryje, ale daje naturalny efekt bez maski i posiada odpowiedni żółty odcień.
11. Tymianek, za torebkę zapłaciłam 3 zł. Kupiłam go w sklepie zielarskim. Zaparzam go pod przykryciem i nakładam go na twarz.
12. Joanna, z apteczki babuni, balsam do ciała odżywczy, 500g kosztuje 8-11 zł.
13. Hydra Extreme 3D Spa!, Kremowe mleczko nawilżająco - wygładzające 5% urea, 13-16 zł za 500 ml
14. Blue, szampon do włosów ogórkowo – aloesowy,ok. 5 zł za 1 L. Jest trudno dostępny i chyba nie ma go w KWC. Jest tani, ale niestety też i bardzo rzadki.
15. Tomil, Tania naturals, szampon brzozowy, 500 ml 4-5 zł. Jest to rzadki, normalny dobrze myjący szampon. Robi to co ma robić, dobrze oczyszcza, nie przesusza.

Edytowane przez Amalia1989
Czas edycji: 2013-04-30 o 12:05
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując