Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-17, 12:10   #1277
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie podobnie, z tą niewiernością! Każde wejście do sklepu kosmetycznego mogłoby się wiązać z zakupem czegoś nowego! A żeby używać jakiegoś kremu więcej niż jedno opakowanie, to poza filtrami Iwostinu - Solercerin, to mi się nie zdażyło!
Tyle, że kosmetykom z mazideł wolałabym być wierna. Nie dość, że są tańsze niż sklepowe, to jeszcze lepsze. I dlatego wolałabym się jakiś podrażnień z przedawkowania nie nabawić!
Jesli wykonujesz mazidlo wg przepisu lub tez stosujesz sie do ogolnych zasad, ktore sa opisane przy kazdym produkcie-np zalecane stezenie 2% to obawy o"przedawkowane" nie powinnas miec.
A z drugiej strony, to ja bym chciala wyprobowac wszystko po kolei i raz robie sobie serum takie, innym razem inne, potem znow wracam do pine bark
Nie sadze, bys podraznila sobie skore czyms, co twoja skora zna....chyba, ze zakwasisz sie i na to rzucisz cos typu vit C
Wydaje mi sie, ze mazidlami robimy tylko skorze przyjemnosc, nie obciazajac nadmiernie balastem typu substancje zapachowe, wypelniacze, konserwanty, barwniki itp.
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora