Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czoło w krostkach pomocy!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-29, 17:32   #211
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Skoro dobrowolnie się zgadzasz na rolę królika to ja chętnie skorzystam potem z twoejgo doświadczenia w cuda nie wierzę ale jesli spełnia chociaż połowe z obiecanych rzeczy to może zainwestuję...to jakaś nowość??
Bodajze to nie jest jakas nowosc i ogolnie jest to krem zalecany przy atopowym zapaleniu skory, ja takowego nie mam ALE wlasnie podobno znalazl zastosowanie przy wypryskach roznego pochodzenia Moja wlasnie cioteczka (o ktorej napomknelam) mimo ze ma 35 lat od zawsze miala problem z tradzikiem i zmianami skornymi (najrozniejszymi) teraz ma gladka buzia jak pupcia niemowlaczka no wiec padlo question z mojej strony no i powiedziala mi co jej pomoglo
A stosowala OGROM roznych kosmetykow najrozniejszych firm, od garniera, poprzez loreala, vichy, clinique, la roche possay i avene ALE dawaly one jedyne namiastke rezultatow ktore chciala uzyskac no i sprobowala z ta Linola i wyszlo jej na WIELKI plus

Karla_92 - zgadzam sie, pewnie ze tak, nie na kazdego dzialaja te same specyfiki niestety nie wynaleziono jeszcze owego doskonalego Ale sprobowac mozna, tzn ja sprobuje-absolutnie nikogo nie namawiam Z reszta tak jak napisalam- zrobie na sobie test tego kremu i jak ktores z Was maja obawy to niech poczekaja troszke az Wam napisze czy mi pomogl
A neomycyna myslalam ze jest na inne dolegliwosci ale sprobuje mimo tego

Pozdroweczka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując