Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-16, 01:25   #309
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no właśnie u mnie Elfie to inaczej wygląda...jak nałożyłam mało, naprawdę mało to był bardzo widoczny. Jak go nawaliłam na inny podkład w dużej ilości nie było tego problemu. I bądź tu człowieku mądry Musimy szukac dalej
Kurcze to rzeczywiscie dziwne
Ja dzisiaj nalozylam EDM sam bez mleczka-niestety po kilku godzinach podkreslil suche skorki i cera lekko sciagnieta-bez kremu pod spod ani rusz...

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Elfie mnie Meow nie wysuszają, ale ja nakładam zawsze na Hydro Żel http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8854 i "dzieciaczka" Avene lub hydro żel i Lipidię Iwostinu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22258, a więc na tłuste podłoże.
Sądząc po opisie twojej skóry najbardziej powinien Ci pasować kolor Abyssynian 0 lub 1. Mają dobrze pokazane kolory na stronie. Lub ewentualnie Korat czy Bengal, ale z tego co pamiętam pisałaś że jesteś żółtawa i chłodna?
W sumie myślę, że przy minerałach odrobinkę niedobrany odcień nie ma jakiegoś gigantycznego znaczenia, one się świetnie wtapiają. Bo sandy fair z EDM i Bengal z Meow mają inne odcienie to się ładnie wtapiają i nie widać specjalnej różnicy.

Ja chyba swojego Graala już znalazłam, ale ciągle mnie kusi testowanie

Wygląda na to, że z minerałami jest tak jak z resztą z całą kolorówką, trzeba trafić na swój typ.
Jestem zoltawa,neutralna.

Spojrzalam na stronke i mysle ze jakbym zamawiala to napewno wezme ten kolor ktory Ty polecasz Abyssian 1 a takze kolor 1-Sleek Siamese(undertones neutral)-Flawless Felline.Ale chyba wstrzymam sie z zamowieniem do nastepnego miesiaca-musze najpierw przetestowac Lumiere

Kurcze mnie tez kusi testowac chociaz b lubie EDM.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora