Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - essence
Wątek: essence
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 12:40   #1217
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Witajcie Essenecemaniaczki

Yh, byłam dziś w Naturze. Wciąż limitowanka Beach Club, szafa raczej przebrana. Chciałam kupić róż, ale jak zwykle był tylko ten brązowy odcień. Po dłuższym używaniu muszę stwierdzić, że lakier Color & Go wcale nie jest dobry. Kolory sa świetne, intensywne, ale trwałość jest kiepska. Tak jak pisałyście wcześniej, ściera się na bokach, odpryskuje. na moich dłoniach dobrze wyglądał dwa dni, na stopach tydzień, a generalnie nie mam tendencji do odpryskiwania lakieru. Z balsamem-błyszczykiem również się nie zaprzyjaźniłam Dla moich ust nie robi nic, mam nawet wrażenie, że wysusza. Ładnie wyglada, ale jest niestrwały. Za to bardzo zadowolona jestem z kredek. Zarówno czarna jak i niebieska (obie Kajal pencil) spisują się świetnie, sa trwałe i ładnie rysują. Podobnie jest z pudrem AOH, jest sliczny i nie szkodzi mojej skórze.
popieram kredki sa swietne! i AOH podobnie cienie tez lubie ale najbardziej przekonalam sie calkowicie do essence wlasnie dzieki AOH dlatego teraz tak czeka na limitowke sun
Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Zdaję recenzje z eyelinera w pisaku i korektora:
1. Eyelinerem bardzo dobrze się rysuje, pozostawia ciemną, cienką kreskę. Szybko wysycha, nie robi ksera. Trwałość pozostawia trochę do życzenia, w zewnętrznych kącikach oka, czyli w miejscu, gdzie przetłuszcza mi się skóra zrobił się szary już po jakiejś godzinie, dwóch, w okolicach rzęs trzyma się kilka godzin.
2. Korektor z pędzelkiem: Kupiłam odcień 01 soft beige,najjaśniejszy, jeżeli chcemy używać go do cieni pod oczami to jest za ciemny. Pędzelek jest miękki i przyjemny, korekto nie podkreśla zmarszczek, nie wchodzi w załamania powieki. Cienie kryje bardzo lekko, raczej dla osób, u których taki problem nie jest bardzo widoczny.
to chyba warto kupic eliner w pisaku bo zawsze moze sie przydac zeby go gdzies wziac ze soba dziekujemy za recenzje
Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
ech wizaż to straszna rzecz
przy ostatniej wizycie w naturze skusiłam się na AOH chociaż wcześniej w ogóle nie rozpatrywałam takiego zakupu. ale jestem bardzo zadowolona, ładnie wygłada na twarzy.
Były jeszcze nawet 2 rozświetlacze z Asia Glam ale wzięłam ten zwykły, bo chyba bardziej go tu zachwalałyście
mam Asia Glam i uzylam go od miesiaca chyba raz bo niby jest dobry ale jednak AOH jest swietny! dobry wybor
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora