Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-18, 10:37   #2804
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
;O chamstwo mysle ze zrobiła to specjalnie...;/ ostatnio jak kupowalam podkład to babka przyszła ze jakas szczoteczka byla rozwalona a one jej wmawiały ze to jej wina, nie wiadomo jak było naprawde ale babka miała dobre argumenty, a one potraktowały ja jak jakas oszustke

Róż clinique blushing blush, a brazer estee lauder w pomaranczowo-zlotym opakowanu ja dorwałam limitke 4g oryginalnie ma chyba 8



---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------


2kę lancome beż-brąz
tusz hypnose 130 zł z kredka i płynem do demakijazu
Ck in2u
zestaw biała pralinka powinni zrobic to jako standard a nie limitke
w ogole bardzo miła pani, napakowała 2 kremy, serum pod oczy,lakier opi, szampon i cos tam jeszcze szok
nie wiem od czego zalezy to ide dostaniemy probekkilka dni temu kupilam podklad ktory kosztowal 175zl i dostalam probke podkladu i zapach, pozniej w innej seph kupilam jeden balsam pralinke i dostalam zapach, wieszak na torebke, krem i podkłady hmm...
Wiecie co zauwazyłam ze w mniejszych galeriach dają wiecej probek, tzn w tych w ktorych ruch jest mniejszy, tez to zauważyłyscie?


dziękuję za pomoc chyba rzeczywiście kupię bronzer Benefit i to chyba prędzej na allegro gdzie ceny są jeszcze bardziej przystępne

Mam jeszcze pytanie: czy do bronzera i różu używacie tego samego pędzla?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora