Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapowietrzenia
Wątek: Zapowietrzenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 19:27   #749
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
Aha jeszcze jedno, po każdym użyciu pędzelek wycierać suchym wacikiem, czy nasączonym cleanerem?


Są różne szkoły - ja wycieram i delikatnie formuję wloski wacikiem nasaczonym Scrub Fresh CND, ale niektórzy nie czyszczą niczym. Najwazniejsze żeby trzymac pędzelek w ciemnym miejscu, żeby pozostałości produktu nie utwardziły się pod wplywem światla.

Odpowietrzenie pędzelka to dokładnie to o czym piszesz - ja zawsze przed praca nabieram nieco żelu i delikatnie odciskam pedzelek o wnętre wieczka czy wacik bezpyłkowy - chodzio to żeby produkt wniknąl dokładnie pomiędzy włoski.

A, szczoteczka powinna byc oki, sama musisz wyczuc czy wloski sa odpowiednio sztywne, by dokładnie odpylic paznokiec. I tak ja piszesz po odpyleniu przecieasz cleanerem - postaraj sie robic to dokładnie tak jakbys chciala zmyc czerwony lakier z paznokci - zwróc uwagę glównie na okolice skórek, bo tam pyłki lubią się ukrywac i zapowietrzenie gotowe.

Podejrzewam , że duzo racji ma FrauHelga, pisząc, że możesz za dużo piłowac boczki - ja dokładnie robilam to samo po moim pierwszym Kursie - mialam obsesje, że pazurki będa za grube i piłowałam do momentu az spiłowywyalam prawie cały produkt. Staraj się formowac paznokcia pedzelkiem a nie pilnikiem - mniej piłowania, mniej pyłu, mniej zuzytego produktu i mniejsze ryzyko zapowietrzenia.

A tak w ogóle to musze ci napisac, że jak na świeżo po kursie, to twoje pazurki wyglądaja całkiem nieźle - maja ladny łuk i zgrabny kształt

Powodzenia
Będę próbować i staram się nie poddawać . Ślicznie dziękuję za wszystkie rady no i faktycznie mam obsesję na punkcie grubości . No i dziękuję za komplement, troche mnie podbudował, bo widzę, że mój kurs nie był zbyt doskonały i mam coraz to nowsze pytania, więc powstanie pewnie jeszcze nie jeden wątek.

Aha no i nadal nie wiem, czy cleaner mogę używać do czyszczenia pędzla? tak bynajmniej uczyła nas nasza instruktor...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując