Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 08:25   #3406
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spiced-vanilla Pokaż wiadomość
mam 01 apricot. z tego co pamietam pare stron wczesniej dziewczyny dyskutowaly na temat superbalm'ow. ten jest bardzo naturalny, niemalze niewidoczny, u mnie daje efekt nawilzonych, pelnych ust. dlugo sie trzyma, konsystencja super. zaryzykowalbym stwierdzenie, ze lepsza od mitycznych juicy tubes
nam superbalmy, 5 ale tego kolorku nie mam, w sumie to myslalam ze to Melon
mam tez cala mase JT i kolejna cala mase sie przewinela przez moje rrece i musze Ci powiedziec ze niektore JT sa takie balsamowe jak Superbalmy, oczywiscie te JT bez drobinek


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moja mala aktualizacja
wow jestem pd wrazeniem Twojej kolekcji blyszczykow, szczegolnie ze widze ze chyba polubilas niebieskie blyszczyki, i kilka blyszczykow mam takich samych

czy mozesz cos napisac o tym JT Apple? czaje sie wlasnie na niego jest do kupienia na ebay i tak walcze ze soba juz kilka tygdoni by go nie kupic

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
super ze pasiaka juz masz jest co u Ciebie ogladac jestes zadowolona z niebieskiego biothermu? z blyszczyka i z gosha tego jasno rozowego? co to za nr ?
Dimiti ja mam rowniez ten niebieski Biotherm ale miniaturke i nie jestem z niej zadowolona, bo niestety slabo nablyszcza ten blyszczyk, usta sa lekko blyszczace i jakies takie wyblakle,ten blyszczyk jest drobinkowy ta miniaturka pochodzi z zestawu 5 roznych kolorkow, i uwazam ja akurat za najgorsza z tych 5, pozostale kolorki sa bezdrobinkowe i pieknie nablyszcaja, i sa takie balsamowe, otulaja usta miekkoscia.
jak dla mnie fajniejszy jest niebieski Diorkiss ;P
justitia jest offline Zgłoś do moderatora