Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-28, 12:23   #2714
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wspolczuje Wam

Mi to sie czasem wydaje ze tu nie pasuje , tradzik daaaawno wyleczylam (troche atybiotykow do smarowania,jakas papka) a od 2-3 lat skora mocniej sie przetluszcza, zanieczyszcza i moj jedyny problem to zaskorniki. Ale nie,nie jest pieknie zaskorniki potrafia sie zmienic w stan zapalny ale smaruje glinka zielona i chowaja sie

nie bede wiecej pisac zeby nie zapeszac u mnie sprawdzaja sie kwasy, co jakis czas antybiotyk jak mam pogorszenie - uwazam ze ropne wypryski tylko antybiotyk zaleczy,niestety. A skora sie uodparnia itrzeba zmieniac na inny

Uzywam druga tubke Acne Dermu i super rozjasnia przebarwienia- nie wysusza mocno, skora sie nie luszczy,nie wiem jak to robi. A w tym roku nie zrobilam sobie ani jednej masakry tak tak ciesze sie, bo milam gorsze dni ale nic nie ruszam, samo schodzi po kilku dniach

polecam krem AA therapy tradzik na noc,jest naprawde swietny i cudownie nawilza. Uwiebiam go ma swiene opinie na kwc

poza tym uzywam podkladu avene couverance , przynajmniej sobie nie szkodze bo jest leciutki. A teraz zabieram sie za peeling salicylowy bo kwasy w moim przypadku to jest to

zycze powodzenia w walce o piekna cere, ja mam takie dni ze skora jest tak gladka ze az nie wierze, kwasy niesamowicie wygladzaja mi skore ale niestety zaskorniki sa tak glebokie... ale dokopie sie do nich
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora