Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - króliczki playboya - majkijaze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 10:07   #80
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: króliczki playboya - majkijaze

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś o czym pisałam to nie była żadna aluzja do ciebie, po prostu wiem, że ludzie mają skłonności do szydzenia i wyśmiewania blondynek Nie mam w zwyczaju opluwania jadem w internecie ludzi, których nie znam
Aj przepraszam teraz to ja Cie zaliczyłam do "ogółu" i zaczęłam generalizować
Po prostu strasznie dużo dziewczyn i na necie tak robi a mi się tak skojarzyło, że zawsze zastanawiałam się czemu wydaje im się to takie "szczwane" i "super"

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
A solarka i tlenione włosy to jeden z charakterystycznych znaków "króliczków", więc nic dziwnego, że się o tym tutaj mówi. No bo nie sposób tego nie zauważyć
no to fakt, ale kurde to już takie skrajne.. z drugiej strony trzeba pamiętać, że króliczki nie mieszkają w Polsce tylko np. na Florydzie i nie trudno mieć tam mocną opaleniznę
Ja po powrocie z Egiptu byłam cholernie opalona, normalnie "solarka", mimo że w u nas myślałam iż jestem "blada" i się "nie opalam". Tam filterek 50 i zium.. opaliło nie wiem nawet kiedy

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
e tam, jest masa kobiet ktora lepiej wyglada bez makijazu niz z nim;p
no jak się ktoś nie umie pomalować to bywa i tak

ps. makijażem nazywamy również pomalowane rzęsy a to na serio dodaje uroku (moim zdaniem) absolutnie każdej kobiecie
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora