Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 23:27   #589
mieszko2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Pasta cukrowa

Tak, to prawda. Ja co prawda nie robię jej sama, tylko kupuję najtańszą na Allegro. Gdy nabierze sie wprawy, ta samą kulką można depilować i depilować. Nie trzeba też używać pasków, bo wtedy wychodzi nieekonomicznie. Ja podgrzewam pastę w mikrofalówce, Najlepiej wyciągnąć zanim zacznie wrzeć, ale nie ma to znaczenia. Potem chwilkę czekamy aż ostygnie, bo nie ma nic gorszego niz poparzyć się czymś co przywiera do skóry. Najlepiej gdy naczynie jest na tyle zimne ze możemy spokojnie chwycić, włożyć tam palec i sprawdzić temperaturę Pasta ma być dobrze ciepła. Teraz mój patent: nie mogłam jej odkleić z palców ( będę nad tym pracować) więc użyłam starej metalowej szpatułki do masła. Nakładam pastę gdy wygląda jak płynny miód, ale po rozsmarowaniu zaczyna bieleć i wtedy przyklejam końcówkę u góry do szpatułki i zrywam z włosem. Póżniej próbuję uformować kulkę i zrywać palcami, tak też się da, ale konsyetencja musi być jak żadka plastelina, a to bywa trudne czasem. Jutro bikini Aha, u mnie bardzo krótkich włosków nie chce wyrywać . Najlepsze to 0,5-1 cm, ale na Boga, lato jest, gdzie to zapuścić

Edytowane przez mieszko2004
Czas edycji: 2009-07-21 o 23:28
mieszko2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując