Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regeneracja włosów u fryzjera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-07, 09:16   #3
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Regeneracja u fryzjera...

z zabiegami fryzjerskimi jest róznie, sama miałam kilka, choć nie wiem, czy o to Ci chodzi ???

Robiono mi zabieg z Welli - czyli ampułki płynnej keratyny+plus maska Hydro + siedzenie 15 minut pod sauną fryzjerską - nie pamiętam dokładnie ile płaciłam, ale chyba cos koło 35 zł, jednak identyczny zabieg moge sobie zrobić w domu, kupując odpowiednie ampułki, do tego nakładam maskę i siedzę sobie pod prysznicem 20 minut i nawadniam włosy parą jak u frycka. Może odrobinę mniej skuteczne, ale duzo tańsze i mozliwe do zrobienia w każdej chwili.

Tak samo sprawa się ma z ampułkami Loreal - tak samo je stosuję i efekty sa dobre.

Poza tym wybieram się za 2 tygodnie na zabieg na włosy w Hotelu Haffner w Sopocie - ma być to zabieg regeneracji z białych trufli firmy Alterna, koszt spory, zobaczymy czy będzie warto.

Moja przyjaciółka polecała zaś skorzystac z Instytutu Kerastase i odpowiednio dobranego u nich zabiegu na włosy, więc następnym razem spróbuję, chociaż za Kerastase średnio przepadam, wysokie ceny a moje włosy jakoś ich preparatów nie lubią z nielicznymi wyjątkami. Ale pozyjemy zobaczymy.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując