Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 21:08   #1670
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ty mnie dobić chcesz? ja tak kocham tiramisu! Ja też
Przez te wasze stronki zapragnęłam kilku broszek z decobazaaru jeszcze nie oglądałam kolczyków, aż się boję. A jakie ładne kolczyki teraz mają w Orsayu! Będę w pt w Galerii, muszę sobie jakieś fundnąć bo nie wytrzymam. Ostatnio polubiłam wiszącą biżuterię, dotychczas głównie wkrętki nosiłam (i na pewno będę nadal bo lubię ).
Piękne są Właśnie ostatnio oglądałam, tylko na kolory się nie mogłam zdecydować, za dużo tego A jeśli by nie było akurat danego fasonu/koloru, to idź do dużego rossmanna, tam mają identyczne Cena ta sama

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jestem sobie, ale zaraz lecę grać w FinalFanstayX... wciągnęłam się niesamowicie, mimo że nudzą mnie filmiki na początku gry, bo widzę je po raz Nty a przewinąc się nie da
FFX Widzę, że z Ciebie zapalony gracz Też miałam parę lat temu fazę na FF, później przestawiłam się na WoWa i tak już zostało. Jak byłam mała, uwielbiałam wyścigi samochodowe (w znaczeniu gry), zresztą oprócz tego był tylko pasjans i koło fortuny:P Stare dzieje A i w ET też się grało, nie powiem, ale jednak za słaba jestem na strategie. Polecam Asassin's Creed i Prince of Persia (szczególnie od drugiej części powalająca grafika, poza tym całe wsparcie no klękajcie narody).

A tak w ogóle to dla ciebie

Violl powtórzę to jeszcze raz - przygarnij mnie

Selene ślicznoto, grzywka zdecydowanie dla ciebie

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-09-29 o 21:15
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora