Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:06   #2772
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja tez nie lubie testerów w plastikach ale dla tego diora robię wyjatek
Pozatym jak znam siebie to bardzo możliwe że kupie sobie niedługo pełnowymiarowe opakowanie z puderniczką i wtedy te wkłady będę miała jako zapas

Co do klubu to ja sie zgadzam chociaz wczoraj trafiłam na jakąś afere na wizażu. Dziewczyny na społecznościch mają watek, założyły sobie klub i na wielkanoc urządziły konkurs miss mokrego podkoszulka i powstawiały w klubie swoje fotki. I co sie wczoraj okazało - jedna z klubowiczek która nie wstawiła swojego zdjecia skopiowała zdjecie innej (nie wiem czy było to topless całkowite czy w mokrym podkoszulku), dała to zdjecie na forum z grami gdzie sa głównie sami faceci, pod spodem link aby jej klikali w baner z tym konkursem glamour czy fashion. Oczywiście wszyscy mysleli ze to jej zdjecie, ktoś wyczaił że przybywa jej dużo klików w konkursie dlatego ze wystawiła swoje gołe cycki a potem wyszło że one wcale nie są jej tylko kolezanki z klubu. Oczywiście dostała stałego bana ale normalnie szczęka mi opadła jak to wszytsko czytałam. Czego to ludzie nie zrobią dla butelki perfum ...
Prosimy o linka .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora