Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 16:01   #4700
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Hej pięknowłose

Ja nie mam się czym chwalić,ale dołączam do Was, ponieważ uważam,że ten wątek jest super motywujący

Moje włosy są bardzo zniszczone - kilka lat rozjaśniania, diametralne zmiany koloru z dnia na dzień, kilka dekoloryzacji . Obecnie postanowiłam zrezygnować z bardzo jasnego blondu i zafarbowałam włosy na taki ciemniejszy blond/jasny brąz. Wiadomo,zaraz mi się wypłucze, bo nawet najlepsza farba nie utrzyma się długo na przetrawionych rozjaśnianiem włosach Jednak planuję cierpliwie dążyć do tego,żeby ten kolor się całkowicie zaadaptował na moich włosach. Podoba mi się i ładnie podkreśla kolor niebieskich oczu Poza tym ma większy blask niż jasny blond.
No i zauważyłam od razu,że przy tym kolorze dużo mniej widać,że włosy są zniszczone i przetrawione. To też na plus, ponieważ nie podobają mi się blond włosy matowe, sianowate i bez połysku, a u mnie właśnie tak to wyglądało

Wstawiam dwa zdjęcia - na pierwszym kolor jest trochę zbyt ciepły w odniesieniu do rzeczywistości. No i ten blask - to sztuczne światło i flesz. Drugie zdjęcie lepiej oddaje obecny odcień moich włosów. No i tu już bardziej widać,że są matowe - chociaż mam na włosach wygładzający olejek L'oreal.

Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła tu wrzucić zdjęcie wymarzonych włosów - takich jak kiedyś - zdrowych, błyszczących i pełnych życia.

Trzymajcie za mnie kciuki,żebym się nie poddała!

Pozdrawiam
widziałam gdzieś na innym wątku Twoje włosy w świetle dziennym i są świetne, piękny kolor!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora