Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-28, 20:05   #2799
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie wstałam Spałam ponad 12 h
Koszmarnie sie czuje, katar mi lekko przeszedł ale jestem tak masakrycznie słaba że boje sie wstać z łóżka Boli mnie głowa i zawroty mam. A jeszcze jestem głodna a nikogo nie ma w domu wiec musze wstac tak czy siak


Tak czytalam coscie pisały o tych cyckach Muchy, i powiem wam ze mogłaby miec niewiadomo jakie a i tak przełączam kanał jak ja widze


---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To już jestem uświadomiona Widziałam kiedyś w naturze różne przyklejasy do butów, żeby się odciski nie robiły ale.. zapiętki.. myślałam, że to jakieś skarpetki ala rajstopy

Też prawie nie spałam.. beznadziejnie się czuję.. nie wiem co jest granę.. czy to stres czy ch.. wie co



No to pięknie Czemu tak?



hmm powiem Ci tak.. mój brat ma piwne i kupował te zielone - to średnio to wyglądało na zielone Owszem zamiana była ale niewielka..
No bez sensu, bez sensu płaci się tyle kasy co za implanty a po "chwili" już efektu nie ma



I po co takie komentarze? przecież jak Ty napisałaś to były zaledwie 3 osoby..
Tak jak napisała Kitka.. takich osób jak Ty, że przychodzą nie zerkną do pierwszych części tylko szukają na gotowe, a potem znikają nawet bez dziękuję jest pełno..
Podstawa to zdjęcie.. i nie martw się buzią - jak zamażesz to spokojnie wrzucaj



Ja też mam jakiś uraz do lakierowanych butów - omijam je

Super, że się dobrze bawiłaś



No doczytałam później, że kwas wchłania się w 50%, a tłuszcz 30-40%
Do dupy taka robota szczególnie, że metoda może i naturalniejsza ale ja jednak bałabym się tego pobierania tłuszczu bo to nie raz po odsysaniu nierówne nogi potem są jak z horrorów, dziury w brzuchu (w sensie dołki)..ble.. tego bym się bała bardziej niż operacji biustu

A no i przy okazji:
http://forum.szafa.pl/48/2669438/pow...ie-biustu.html

Jak czytam komentarze typu - "wystarczy dobrze dobrać stanik" (ale taka osoba nie pomyśli, że jak się zdejmie stanik to puf czar pryska..), albo "kup sobie push up", albo "zaakceptuj siebie" lub, że to "próżna chęć emanowania bardzo płytkim sexualizmem" to po prostu mi wszystko opada.. albo pisza to osoby które mają spory biust i nie mają pojęcia o temacie.. albo mają zero empatii..


Aha i to jeszcze
http://kwejk.pl/obrazek/7962/kwejk.html

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------




I ja się pytam.. co z nimi jest nie tak?

Jasny blond - wygladający w miarę równo.. co Ty chcesz poprawiać?
Zacznij teraz o nie dbać, żeby Ci sie nie kruszyły i nawilżyły..
oj bidulko
to już wiesz może Ci podpasują też
ja ich nie czuję a w tych nudziakach czuję się pewniej i nie obciera mnie nic

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
no niestety tak jest, rozne są opinie, ale trzeba kierować sie tym co sie samemu chce, ew.najbliżsi, a nie są piszą anonimowi ludzie w internecie.
racja tylko sprawdzone źródło np MY ale lepiej też sprawdzać na sobie samemu bo na każdego może być inaczej
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora