Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 21:20   #1901
michaelek
Przyczajenie
 
Avatar michaelek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam. Mam problem... Jestem facetem. Choć nie z tym mam problem, że nim jestem, a mianowicie ze swoja skóra...

Jestem po terapii retinoidami ze względu na trądzik, a nawet po mikrodermabrazji. Skóra jest już w dobrym stanie, ale jest jedno duże ALE...

Tu moje foto: http://img94.imageshack.us/img94/904...wek0145645.jpg

Ze względu na blizny, wielkie pory, i ogólnie pozostałości po trądziku, chciałbym zapytać o jakiś podkład. Zależy mi przede wszystkim na naturalnym efekcie. Nie na masce. Nie musi byc idealne krycie, bo chce jedynie wyrównac koloryt. Próbowałem już fluidu z Ingrid Cosmetics, z Manhattanu (Perfect Adapt), który ma na wizażu dosyć duże noty, próbowałem Max factor Lasting Performance, Oriflame podkład adaptacyjny Giordani (nawet ok) i podkład z Soraya, Anti Ageing, który jest ok, bo przykrywa wszystko i wygląda w miarę naturalnie, ale odcien najasniejszy 01 jest dla mnie za ciemny troche, jest w tonacji pomaranczowej i wygląda to już sztucznie choćby ze względu na odcien wlasnie. Poszukuje czegoś taniego, nie oszukujmy się, tym bardziej, że podkład z reguły ważny jest 12 miesięcy od otwarcia, a ja chciałbym użyć czegoś raz na ruski rok, typu jakaś impreza, ślub itp. I nie obchodzi mnie to czy się to komuś podoba, że facet chcę nakładać na swoja twarz podkład, bo mam to co mam na twarzy jak widac na załączonym zdjęciu i naturalne jest ze chce to zakryć, choćby na jedną noc w roku i czuć sie dobrze, nie myślac o tym Prawda? Prawda. Dodam, że zauważyłem, że podkłady im płynniejsze, tym lepsze, ale to nie jest reguła.

P.S. Bazy pod podkład nie wygładzają, a używałem tej z saoraya i z Loreala Studio professional czy jakos tak jak się ma tak duże pory i niedoskonałości to niestety te bazy były słabe i u mnie nie działały.

Krem z biodermy sebium zwezajacy pory, owszem ok, ale wysusza skóre i podkreśla suche skórki, więc tez odpada.
michaelek jest offline Zgłoś do moderatora