Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 08:42   #1448
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondasy jakże tęskniłam!!
a ile mam nadrabiania

no nic, będę brnąć

aha, mamy dwie piękne dolne jedynki <dumna mama>

i bardzo ważna informacja - paulinka jest boska
fajnie Cię widzieć Asiu

a jak Twoje włoski, nadal wierna alfaparfowi?

i też myślałam, że spotkałyście się z Paulinką, ale już doczytałam o co chodziło

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Lady, proszę bardzo
fajna ta marynara

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja chciałam napisać kilka słow o Shelacu i keratynie bo minely juz 3 tyg odkad robilam.
Shelac-cudo, ALE ostatnio tak szybko rosna mi paznokcie ze cuda wyczyniam.
Musialam zamalować odrost, zabrokatować i jeszcze jakis fiolet dać
Generalnie super jestem na tak ale trzeba uzupełniac. A idę do kosmetyczki dopiero za tydzien

Keratyna rowniez super, wlosy mi sie nie puszą, nie elektryzują. Ja jestem mega zadowolona, są gładkie i takie sprężyste. Nie widać może tego na zdjęciach ale końce nie są jakoś mocno poszarpane a stosuję te same kosmetyki co przed keratyną. A odkąd dała mi keratynę ani razu nie olejowałam.
Przeparaszam za takie zdjecia, ale część wlosow, te najdłuższe, schowały mi sie pod kapturem.
włoski ładne, widać, że zadbane a pazurki jakoś mi się nie widzą

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ps. chyba jutro wrócę się do chińczyka po te kulki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14235,puder-w-kulkach.html

patrzcie jakie mają dobre oceny a jaka cena 5 zł
aż SE sprawdzę
może u mnie w chinolku też mają takie cuda

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
w szafce połowa jest ponapoczynana i pewnie za niedługo je wyrzucę bo i tak już długo leżą uzbierało się przez dwa lata prawie
a żeby było wesoło to dziś kupiłam Londe świetlany blond i to nią będzie następne farbowanie ,a jak nie wypali to jeszcze raz położe mojego avoniaka 12.01 a co potem to się zobaczy muszę wykorzystać te farbki nie?
świetlany blond to ta nr 18?
kiedyś dawno dawno temu nią robiłam, pamiętam, że wypłukała się baaardzo szybko, jakoś po 3 myciach

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dotarł mój obraz jest BIG!
po pół roku wahania w końcu zdecydowałam się
jest black&white
dzisiaj chyba powiesimy albo jutro to pokażę jak prezentuje się jeśli będziecie chciały
aż jestem ciekawa na jaki się zdecydowałaś z chęcią zobaczę jak już zawiśnie na ścianie

ale ładneeee

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejj dziewczyny

_eNchaNted_

lady <pies> nadal jest rozbrykana... dziś znów nasrała mi na łóżko jak nie widziałam musze ją strasznie pilnować! powiem Ci ze z matami to jest tak ze jak ona jest ze mną zamknieta w pokoju i w nocy to tylko siusia na maty grzecznie, a jak już chodzi po domu to gdzie stanie tam sra albo sika ja już nie wiem jak na to reagować... krzyczeć na nią i stawiać na mate czy co... bardzo czesto zdarza sie ze ona robi to po cichu ze nikt nie widzi a potem ktoś w to wleźie
robi kupe na łóżko? o kurde, trzeba ją oduczyć jak najszybciej, albo po prostu nie pozwolić, aby na nim przesiadywała nie wiem co Ci doradzić, bo nigdy takiego problemu nie miałam

co do sikania na maty - myślę, że siusia jak jest zamknięta w pokoju, bo wtedy zawsze zdąży, a jak biega po całym domu to nie wyrobi z dobiegnięciem, więc siusia gdzie popadnie może rozwiązaniem byłoby rozłożenie kilku mat w różnych miejscach? ja tak robiłam - jedna była w przedpokoju i dwie kolejne w różnych pokojach, później, jak troszkę 'dojrzała' to zostawiliśmy jej tylko jedną

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wklejam fotki samoróbki
śliczne masz te włosy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie wiem Nie mam czasu wogóle

Ale mam znak że już trzeba - TŻ zauwazył
jak zauważył to musi teraz go pokryć niech działa!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no niestety wet mówiła ze nie moge, ale zastanawiam sie nad kupnem specjalnego kagańca który nie pozwoliłby jej coś zjesc albo przytknąć nos do ziemi i wtedy jak by sie przyzwyczaiła do niego to mogłabym zacząć choć na chwile wychodzić z nią żeby sie przyzwyczajała do dworku bo w sumie już kiedyś wyleciała na klatkę bo chyba już ciekawa jest
myślę, że z tym kagańcem to byłby dobry pomysł ona już ma chyba ponad 4 miesiące, prawda? lepiej, żeby przyzwyczajała się do otoczenia, do hałasów, innych ludzi, psów, no i do siusiania na dworze może dopóki nie kupisz jej kagańca to wynoś ją na rękach na dwór, żeby wiedziała, że na Waszym domku świat się nie kończy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
A tak wogóle kupiłam małej sweter z tej aukcji
http://allegro.pl/show_item.php?item=2027146573
model 41A
a niech ma ona wazy już 1,04 kg
słodki sweterek ja mojej małej w końcu żadnego ubranka nie kupiłam, pewnie i tak by ciężko było jej się przyzwyczaić, z reszta - mama mówiła, że nie będzie się bawiła w przebieranki

kilogram waży, ale kruszynka mojej już 3kg się uzbierało

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny specialnie dla was zdjecie paznokci ale jedna fota bo wiecej nie mam a teraz już odrosniete! i lejdunia jedno foto złapane jak sie przewracała ale łach był
śliczne pazurki Twoje naturalne czy na tipsie?

a po Lejdi w ogóle nie widać, że urosła, nadal taka maleńka
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora