Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:10   #552
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład we fluidzie Sephory, Brightening & Hydrating Foundation, Ivory. Kolor jest jaśniutki, fajnie stapia się ze skórą. Krycie ma średnie jak dla mnie, ale mi więcej nie potrzeba - wyrównać koloryt, ewentualnie zakryć drobne zaczerwienienia. Dobrze się go nakłada (paluszkami) i moim zdaniem jest naprawdę wydajny, choć ja go malutko potrzebuję. Poza tym jeżeli nałoży się więcej i tak nie tworzy efektu maski. Plusem jest też pompka oraz to, że można ją odkręcić i tym samym wydobyć resztki podkładu do końca z opakowania. Poza tym rozświetla. Mnie delikatnie, ale dla niektórych pewnie będzie to problem, więc trzeba uważać. Suche skórki zdarza mu się podkreślać, ale ja zauważyłam to niezmiernie rzadko no i dla fanek podkładu trzymającego cały dzień ten się nie sprawdzi. Po ok połowie dnia trzeba zrobić poprawkę, ale dla mnie znowu to nie problem. Chyba tyle? Zapach ma normalny, mnie nie drażni, nawet jest przyjemny. Pozostawia skórę nawilżoną nawet po zmyciu go. Konsystencja również na plus. Minusem może być cena (ok 60zł/20ml). Wg mnie warto przetestować w Sephorze i się przekonać na własnej skórze

Dołączam załączniki. Sephorowy podkład plus próbka Vichy, ivory oraz Clinique even better 05 neutral. Moim zdaniem S. sprawdza się najlepiej. Jest najjaśniejszy (clinique to porażka xD). Vichy niby też ma jasny odcień po wyciśnięciu, ale na skórze ciemnieje i robi się pomarańczowy. Niestety nie do końca mój aparat chciał współpracować ==" (zawsze robi takie pomarańczkowe fotki xD)
Ładna ta Sephora można porównać kolor do jakichś bardziej znanych podkładów?(bo ja w Sephorze się nie orientuję:P)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora