Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAPRASZAM CHETNYCH DO OGLADANIA MOICH MAKIJAZY część V @:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-04, 18:19   #17
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Re: mam pomysł ...

hej!!!
wiesz,często przeglądam Twój watek i mam kilka uwag dotyczacych Twoich makijaży,mam nadzieje,że moje spostrzeżenia w jakiś sposób pomoga Ci i jedoczesnie sprawią przyjemnośc gdyż widać,że lubisz eksperymentować otóz przez cały czas odnoszę wrażenie ,iz to nie do konca Twoja kolorystyka,wiesz nie widać tam Ciebie,masz bardzo ładne,"głębokie " oczy a te kolory przerysowują Ciebie (ooo mam nadzieje,że wiesz o co mi chodzi ) a to moja propozycja dla Ciebie: KOKO wkleiła fantastyczne propozycje,sądzę ,że powinnaś spróbować bezy,brązów,zieleni,mamy bardzo podobny typ urody też mam ciemne brwi jasne włosy,i niebieskie oczy,i długo wzbraniałam się przed tą ww kolorystyką,tak samo jak malowałam kreskę na powiece nie wiedząc,że o wiele lepszy efekt można osiagnąć malując ową kreskę ciemniejszym cieniem,spróbuj!!!jestem pewna,ze będzie Ci tak bardzo ładnie,i jeszcze jedno,nakładasz jasny cień pod łukiem brwiowym,zrezygnuj z niego na rzecz mniej kontrastowego koloru,(zwróć uwagę na ostatnia propozycję wklejoną przez KOKO,zrezygnuj też z takich błyszczących cieni,kremowe są równie efektowne,makijaż ma podkreślać Twoją urodę a nie ją zakrywać!!! Bardzo chciałabym Cię zobaczyć w takiej wersjii,będe czekać na Twój następny makijaż
pozdrowienia Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując