Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem pod oczy - czemu musi się tak lepić? może lżejszą konsystencje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-28, 16:56   #9
molina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 121
Dot.: krem pod oczy - czemu musi się tak lepić? może lżejszą konsystencje?

Cytat:
Napisane przez Just_lob Pokaż wiadomość
Tak, istnieją żele pod oczy Osobiście spotkałam się z dwom firmami (Ziaja i Floslek). Z Ziajki bardzo fajny jest szałwiowy, natomiast Floslek ma masę wersji żeli ze świetlikiem (czyli świetlik +chaber/+ rumianek/+ babka lancetowa itp.)
Uzywam to, ale po wsiaknieciu zmywam i nakladam krem.
Bo to nie jest przeciwzmarszczkowe a do czego innego sluzy

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To wypróbuj żelowe kosmetyki, jest tego cała masa, roll-ony, zwykłe żele. Prawie każda firma coś takiego produkuje.
Co do gliceryny to podobnie jak każdy inny składnik nie wsiąknie w skórę, bo to nie jest możliwe. Gliceryna jest lepka i w dużej ilości może być nieprzyjemna, ale składniki olejowe, parafina nie są lepkie, za to skutecznie utrudniają ucieczkę wody. Za to kwas hialuronowy ściąga skórę a to też niedobrze. Mi robią się widoczne zmarszczki mimiczne właśnie od żeli, więc praktycznie ich nie używam, bo czuję je na skórze.
Nie umiem ocenić kremów, które zalinkowałaś, bo nie mają podanego składu.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


Większość kosmetyków zawiera witaminy, zwłaszcza wit. E, więc trochę nieprecyzyjnie sformułowałaś pytanie.
Nie chodzi mi o witaminy w kremach tylko podobno sie takie osobno kupuje.
molina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując