Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 20:56   #8
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
On jest intensywnie kojący, więc się nada. Sam w sobie jakoś szczególnie nawilżający nie jest, ma glicerynę, ale dopiero na 6. miejscu, więc czasami dodaję do niego kwas hialuronowy albo aloes. Ale mi chodzi głównie o niezapychanie, a wygląda na to, że nie zapycha. I ma genialne opakowanie, wszystkie kremy mogliby tak pakować.
A patent z nakładaniem na wilgotną skórę to podstawa To najlepszy sposób na zapobieganie przesuszeniu. I np oleje na mieszanej skórze lepiej się wchłaniają. Jak nałoży się je na wysuszoną skórę, to zostaje tłusta warstewka.
Opakowanie ma genialne Akurat ja z zapychaniem problemów w ogóle nie mam, ale za to suchar okropny ze mnie i alergik. Trochę cena mnie boli, warto tyle wydać? Bo generalnie lubię Cetaphil i u mnie się sprawdza idealnie, a wiadomo - szuka się wciąż innych, nowych rzeczy, jak głupek
Oleje nakładałam na wilgotną skórę, ale na suchą też czasem lubiłam, bo właśnie przyjemnie natłuszczały, ja się po nich nie świeciłam, ale po niczym się nie świecę, wchłania się wszystko w moją skórę Na kremy przeszłam jednak, bo oleje nie dawały rady.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-11 o 20:57
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując